202
ارسال رایگان سفارشات بالای ۱5۰ هزار تومان
شماره تماس (شنبه تا ۴ شنبه ساعت ۹ الی ۱۶) : ۷۱۰۲ ۹۱۰۲ – ۰۲۱
302
جستجو
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Filter by Custom Post Type
Filter by گروه های محصولات
صورت
بدن
مو
کودک
آقایان
303
منوی اصلی
306

رعایت حریم خصوصی

رعایت حریم خصوصی

هیلادرم برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه‌ی خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.

نقد و تحلیل محصولات

اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، هیلادرم می‌تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند.

مطالب سایت

در صورت استفاده از هر گونه نرم‌افزار، روبات‌ها، یا روش‌‏های مشابه جهت جمع آوری داده‌‏ها و منابع، هیلادرم مجاز به پیگیری قانونی می‌باشد. در صورت برخورد با هرگونه استفاده نادرست از پروفایل کاربری، هیلادرم مجاز به حذف پروفایل کاربری می‌باشد.

رمز عبور

حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند.

هویت کاربران

هیلادرم بر حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران خود تاکید ویژه‌ای دارد و اطلاعات شخصی آنان را بدون حکم قانونی به شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند. شما به عنوان یکی از اعضای هیلادرم برای ایجاد حساب کاربری، اطلاعاتی نظیر شماره تلفن و ایمیل و آدرس وارد خواهید کرد که تنها برای ارائه‌ی خدمات بدون نقص از طرف هیلادرم کاربرد دارند و نزد ما محفوظ خواهند ماند. گفتنی‌ست که از این داده‌ها برای ارسال محصولات استفاده خواهیم کرد.

استفاده از خدمات سایت

با توجه به ارائه محصولات مربوط به تمامی سنین، مسئولیت استفاده از خدمات فروشگاه به عهده کاربر می‌باشد. بدیهی است هیلادرم به هیچ عنوان مسئول عواقب ناشی از استفاده نادرست از محصولات و یا مغایر با قوانین شرکت نمی‌باشد.

دریافت ایمیل

در صورتی که تمایلی به دریافت ایمیل‌ها و خبرنامه‌های هیلادرم ندارید٬ می‌توانید بر روی کلمه لغو عضویت در انتهای صفحه ایمیل کلیک کنید.

دریافت پیامک

شماره تلفن اعضا تنها برای ارسال پیامک جهت در جریان گذاشتن از روند ارسال محصول استفاده خواهد شد.


وب سایت هیلادرم هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از https://hiladerm.com ندارد و آدرس مذکور، تنها درگاه ما برای ارتباط با شما می‌باشد. بدیهی است، هیچ روش دیگری جز ارسال ایمیل از طریق آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت، مورد تائید هیلادرم نمی‌باشد.

کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏ها و تلفن‌های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.

403


404
405
401
محصولی در سبد وجود ندارد
بالا