202
ارسال رایگان سفارشات بالای ۱5۰ هزار تومان
شماره تماس (شنبه تا ۴ شنبه ساعت ۹ الی ۱۶) : ۷۱۰۲ ۹۱۰۲ – ۰۲۱
302
جستجو
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Filter by Custom Post Type
Filter by گروه های محصولات
صورت
بدن
مو
کودک
آقایان
303
منوی اصلی
306

قوانین و شرایط استفاده

قوانین و شرایط استفاده

کاربر گرامی ضمن تشکر از انتخاب سايت هیلادرم به اطلاع می رساند استفاده از ‌سایت هیلادرم به معنی توافق کامل شما باقوانین مندرج در اين صفحه می‌باشد.


– هیلادرم متعهّد به رعایت کلیه اصول و رویه‏‌های اخلاقی منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان و قانون تجارت الکترونیک در قبال کاربران خود می باشد.

– در صورت ایجاد هرگونه تغییر در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و شرایط ارائه خدمات هیلادرم در آینده، موارد مربوطه در همین صفحه اطلاع رسانی می گردد. استفاده ی مستمر کاربر از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر در این قوانین، از سوی هیلادرم می باشد.

– کاربر سایت با ثبت نام و استفاده از خدمات هیلادرم موافقت خود را با تمام قوانین سایت اعلام کرده است لذا حق هرگونه شکایت و اقدام قانونی را در خصوص فعالیت های سایت از خود سلب می نماید.

– استفاده از کلمات مناسب جهت استفاده در ایمیل در هنگام ثبت نام در سايت الزامی است. در صورت مشاهده کلمات رکيک و نامناسب، هیلادرم می تواند نسبت به حذف حساب كاربر و قطع دسترسي وي به امکانات سایت اقدام نماید.

– استفاده از کلمات مناسب در هنگام ارسال نظرات در سایت الزامی است.

– احترام به قوانين جمهوري اسلامي ایران و عدم نوشتن هرگونه مسايل مربوط به سياست در هنگام ارسال نظرات در سایت الزامی است. در صورت مشاهده موارد مربوطه دسترسي كاربر به سایت هیلادرم براي هميشه قطع خواهد شد.

– کاربر موظف به حفاظت از اطلاعات حساب کاربری خویش است و مسئولیت تبادل هرگونه اطلاعات از طریق ایمیل کاربر و رمز عبور بر عهده کاربر می باشد.

– در خصوص افشای اطلاعات کاربر در اثر قصور و یا ویروسی شدن سیستم رایانه وی مسئولیتی بر عهده هیلادرم نیست.

– کاربر موظف به تکمیل فرم سفارش با اطلاعات صحیح و کامل است. در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

– استفاده کاربر از هیلادرم به‌ نحوی که باعث آسيب، از کار انداختن يا ایجاد عیب در سایت شود ممنوع است. کاربر مجاز به دسترسی يا تلاش برای دسترسی به محتوایی که بنا به تشخیص هیلادرم خارج از دسترس است یا ارائه نشده ‌نمی باشد.

– هیلادرم در رابطه با حذف شدن صفحه‏‌های سایت خود و یا لینک‏‌های مرده مسئولیتی ندارد.

– هیلادرم مجاز به توقف سفارش‌‏گیری جدید و فروش بدون اطلاع قبلی است. در اینصورت تمامی سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال خواهند شد.

– کلیه محتوای سایت صرفاً متعلق به هیلادرم می باشد. هرگونه کپی برداری و استفاده شخصی یا تجاری از محتوای سایت هیلادرم بدون کسب مجوز مکتوب از صاحبین غیر مجاز است و پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.


شرایط و قوانین تخفیف

محصولات هیلادرم به دلایل زیر مشمول تخفیف می‌شوند:

– جشنواره‌های تخفیف اعلام شده از سوی تامین کنندگان

– نزدیک بودن تاریخ انقضای کالا برای تخفیف بالای ۳۰%

– جشنواره‌های فروش هیلادرم


شرایط و قوانین کد تخفیف

– کدهای تخفیف بر روی کالاهایی که از قبل مشمول تخفیف هستند، اعمال نمی‌شود.

– کدهای تخفیف در تاریخ اعلام شده منقضی می‌شوند. در صورت عدم اعلام تاریخ انقضاء، کد تخفیف پس از پایان جشنواره فروش مربوطه منقضی می‌شود.

403


404
405
401
محصولی در سبد وجود ندارد
بالا